13 Ağustos 2013 Salı

Canavarlar Denizi Full Türkçe Dublaj İzle
Film : Canavarlar Denizi Full Türkçe Dublaj İzle,

Konu : MİTOLOJİK DÜNYANIN KAPILARINI ARALAYAN FİLM

Thor Freudenthal’in yönetmenliğini üstlendiği Percy Jackson: Canavarlar Denizi adlı film Antik Yunan Tanrılarının insan olan eşlerinden olma yarı insan yarı ölümlü melez halkının maceralarını anlatmaktadır.

Yarı insan yarı Tanrı olan melezler Melez Kampı’nda güvenilir bir şekilde yaşamaktadırlar. Ancak Melez Kampı’nın sihirli güçlerinin zayıflamasıyla kampın düşmanları harekete geçerek kampı yok etmeye çalışmaktadırlar. Kampı kurtarmanın tek bir yolu vardır o da Altın Postu kampa getirmektir.

Bu görevi üstlenen Percy Jackson Prenses Andromeda ve Clarisse için tehlikeli bir macera başlamıştır. Bu amaçla gittikleri Canavarlar Denizi’nde başlarına geleceklerden habersiz olan kahramanlarımız kendi hayatlarını da sorgulamaya başlayacaktır. Özellikle Percy hayatını cehenneme çeviren büyük aile sırlarıyla yüzleşmek zorunda kalacaktır. Percy bu macerada bir Yunan Tanrısının oğlu olmanın aslında şeref duyması gereken bir şey mi yoksa sadece başına bela olan bir şey mi olduğuna karar verecektir. Yunan mitolojisinin farklı bir yönünü anlatan film ölümsüzlüğün bazen hayatı cehenneme çevirebileceğini göstermektedir.

Percy Jackson: Canavarlar Denizi macera ve aksiyon filmlerine tutkun olan seyircilere soluksuz dakikalar yaşatacaktır. Başrollerinde Logan Lerman Sean Bean Alexandra Daddario Jake Abel Brendon T. Jackson’ın oynadığı filmde çok sayıda dublör kullanılmıştır. Kullanılan görsel efektlerle göz dolduran film yaklaşık iki saat boyunca sizleri etkisinde tutacaktır. IMDB puanı 7.1 olan film bu puanı daha da yukarılara çıkaracağa benzemektedir.

Yönetmen : Thor Freudenthal

İzlemek için => Canavarlar Denizi Full Türkçe Dublaj İzle